Zajęcia.

Wszystkie  treningi odbywają się w hali sportowej sochaczewskiego „Ogrodnika”.  Poniżej przedstawiam krótki opis programów szkoleniowych realizowanych podczas moich zajęć.

 

t10Tenis 10 – pierwsze kroki na korcie.
Zapraszam dzieci w wieku od 6 do 10 lat. na naukę gry w tenisa. Zajęcia prowadzone będą w grupach 3-4 osobowych zgodnie z programem szkolenia „Tenis 10”. Grupy wiekowe: 6 lat, 7-8 lat i 9-10 lat. Jestem instruktorem międzynarodowej organizacji tenisowej „PTR Professional Tennis Registry” z certyfikatem instruktora „PTR 10 & Under” .

 

 

playDzieci i młodzież.
Zapraszam na zajęcia tenisowe młodzież w wieku powyżej 10 lat . Nauka odbywa się w grupach składających się z trzech, czterech osób zgodnie z programem „Play&Stay” . Na wiosnę uczestnicy biorą udział w pierwszym turnieju tenisowym (zawody sprawności tenisowych i gra na punkty).

 

 

 

ptrnewDorośli.
Lekcje tenisowe dla dorosłych prowadzone są jako zajęcia indywidualne lub maksymalnie dla trzech osób. Podczas kursu uczestnicy poznają technikę oraz praktyczne zastosowanie wszystkich podstawowych uderzeń tenisowych. Moim celem jest „zarażenie” uczestników tenisową pasja oraz przygotowanie w dalszej perspektywie do udziału w pierwszych turniejach amatorskich. Jestem instruktorem międzynarodowej organizacji tenisowej z certyfikatem instruktora „PTR Tennis Adult Development”.